Systemy nawadniające

W warunkach klimatu Polski, gdzie podczas ciepłej wiosny i gorącego lata często zdarzają się okresowe niedobory opadów, niezwykle istotne jest systematyczne dostarczanie roślinom wody, niezbędnej do życia oraz do zdrowego rozwoju.

Z badań wynika, że w tradycyjnym podlewaniu ogrodów zużywamy ponad 50% więcej wody, niż potrzeba, na skutek podawania jej w niewłaściwym czasie i w niewłaściwej ilości. Najlepszą porą na podlewanie są godziny bardzo wczesnego poranka tuż przed wchodem słońca. Właściwie dobrany i zaprogramowany system nawadniający zastąpi nas o świcie i pozwoli wyeliminować straty wody związane z jej parowaniem..

Zainstalowanie automatycznego systemu nawadniającego pozwoli zapomnieć o obowiązku codziennego podlewania roślin i trawnika. Tradycyjne podlewanie jest czynnością czasochłonną, automatyczne zraszanie zabiera zaledwie kilka chwil. System nawadniający wyposażony w elektroniczny sterownik i czujnik deszczu zadba o rośliny nawet podczas Twojej urlopu.

systemy nawadniające

Zaletami zamontowania automatycznego systemu nawadniającego w ogrodzie jest:

  • oszczędność czasu;
  • wygoda i funkcjonalność;
  • oszczędność wody;
  • łatwość obsługi;
  • bezawaryjność pracy;

Zlecając wykonanie systemu naszej firmie możecie Państwo liczyć na profesjonalny montaż systemu automatycznego nawadniania oraz jego sprawne i efektywne działanie. Dostajecie Państwo dwuletnią gwarancję na wszystkie elementy składowe oraz gratis pierwsze odwodnienie instalacji nawadniającej na zimę. Koszt zainstalowania automatycznego nawadniania uzależniony jest od wielkości i ukształtowania terenu i parametrów źródła wody. Konserwacja systemu nawadniania polega na oczyszczeniu lub wymianie filtrów, wymianie baterii podtrzymującej sterowanie i odwodnieniu instalacji na zimę.
W realizacji naszych projektów używamy tylko i wyłącznie osprzętu renomowanej firmy Hunter®.

Wykonujemy:

  • Projekty systemów nawadniających
  • Instalacje systemów nawadniających
  • Konserwacja nawodnień

systemy nawadniające

Firma Hunter® jest liderem na światowym rynku producentów systemów nawadniania. Oferuje produkty zaprojektowane w oparciu o potrzeby użytkowników w zaawansowanej technologii i najwyższej jakości materiałów. Dowodem zaawansowania technologicznego jest fakt kupowania i powszechnego korzystania przez konkurencję z opatentowanych rozwiązań opracowanych przez biuro firmy Hunter.

Nowatorski sprzęt do testowania produktów został zaprojektowany i zbudowany w samej firmie Hunter® z myślą o stałym podnoszeniu jakości w wydajności testów.

Obecnie możemy zaoferować najwyższą jakość produktów spośród firm produkujących sprzęt nawadniający. Oferujemy produkty z pełnym zaufaniem do ich wysokiej jakości.

systemy nawadniające

© ogrodstyl.pl

Wykonanie i obsługa strony: © undergraf.pl 2013